Oleje nowej kategorii

ACTIVE Power

ACTIVE POWER to unikatowa i najnowocze??niejsza technologia, wykorzystana w produktach VENOL. Odpowiednie zestawienie kompozycji olej?3w bazowych i dodatk?3w funkcjonalnych w po????czeniu z zastosowaniem tej technologii, gwarantuje pe??n?? ochron?? silnika oraz znacz??co przyczynia si?? do wyd??u??enia okresu mi??dzy wymianami.

Number of products in category: 26

PREMIUM PLUS 5W30_C4_str Czytaj wi??cej

VENOL SYNTHESIS HC-EC PREMIUM PLUS ACTIVE SN/CF 5W30 C4

(Polski) Wielosezonowy nowoczesny olej do silników spalinowych. Do produkcji tego oleju stosuje się najwyższej jakości oleje bazowe otrzymywane w procesach syntezy oraz optymalnie dobrane zaawansowane dodatki uszlachetniające gwarantujące odpowiednie smarowanie i niski poziom popiołu powstającego podczas pracy oleju.

PREMIUM PLUS 5W30_C2_str Czytaj wi??cej

VENOL SYNTHESIS HC-EC PREMIUM PLUS ACTIVE SN CF 5W30 C2

(Polski) Najnowszej generacji olej silnikowy spełniający najnowsze wymagania producentów silników samochodowych. Gwarantuje najwyższą jakość i zapewnienie utrzymania czystości oleju w trakcie eksploatacji.

4t-20-w50-1 Czytaj wi??cej

VENOL 4T SF 20W-50

(Polski) Wysokiej jakości mineralny olej silnikowy do czterosuwowych silników motocyklowych. Zalecany do motocykli starszej generacji, które posiadają jeden układ smarowania.

(Polski) semisynthetic-10w30_str Czytaj wi??cej

Venol Semisynthetic Active SM/SL/CF 10W-30

(Polski) Wysokiej jakości olej silnikowy stworzony w oparciu o unikalną mieszaninę olejów bazowych syntetycznych i mineralnych oraz odpowiednio dobrane pakiety dodatków uszlachetniających. Unikalna technologia ACTIVE POWER pozwala na redukcję zapotrzebowania na paliwo oraz zwiększenie mocy silnika.

gold-plus-5w40_str Czytaj wi??cej

Venol Synthesis HC-EC Gold Plus Active SN/CF 5W40

(Polski) Wielosezonowy nowoczesny olej do silników spalinowych. Do produkcji tego oleju stosuje się najwyższej jakości oleje bazowe otrzymywane w procesach syntezy oraz optymalnie dobrane zaawansowane dodatki uszlachetniające gwarantujące odpowiednie smarowanie i niski poziom popiołu powstającego podczas pracy oleju.

premium-plus-5w30_str Czytaj wi??cej

VENOL SYNTHESIS hc-ec premium plus SN/CF 5W-30

(Polski) Najnowszej generacji wielosezonowy olej do silników spalinowych. Został stworzony w oparciu o najwyższej jakości oleje bazowe otrzymywane w procesach syntezy, oraz optymalnie dobrane zaawansowane bezpopiołowe dodatki uszlachetniające gwarantujące odpowiednie właściwości smarne i niski poziom popiołu powstającego podczas pracy oleju.

5W30 Ultra_ Czytaj wi??cej

VENOL SYNTHESIS HC-EC ULTRA UHPDO ACTIVE CI-4 5W30

(Polski) Najnowszej generacji olej, opracowany specjalnie dla nowoczesnych silników wysokoprężnych, spełniających najostrzejsze normy emisji spalin Euro V i EURO VI.

VENOL Synthetic Super Active 0W-40 Czytaj wi??cej

VENOL Synthesis HC-EC Super Active SN/SM/CF/EC 0W-40

Najnowocześniejszy, w pełni syntetyczny, olej silnikowy stworzony w oparciu o specjalną kompozycję baz olejowych z zastosowaniem unikalnej technologii ACTIVE POWER. Przeznaczony do smarowania najnowocześniejszych silników benzynowych i wysokoprężnych z turbodoładowaniem oraz do silników posiadających układ pompa - wtrysk.

VENOL 5W20 Czytaj wi??cej

VENOL SYNTHESIS HC-EC GOLD ACTIVE SM/CF 5W-20

Найсучасніша моторна олива створена з застосуванням унікальної технології ACTIVE POWER.

VENOL SYNTHESIS Active 5W-30 Czytaj wi??cej

VENOL SYNTHESIS hc-ec Premium Active SM/CF 5W-30

Ультрасучасна моторна олива розроблена на основі спеціальної композиції базових олив та функціональних присадок, з застосуванням унікальної технології ACTIVE POWER.

Czytaj wi??cej

Venol Smar EPX 00

Smary półpłynne przekładniowe stosuje się do smarowania zamkniętych przekładni walcowych i stożkowych oraz łożysk tocznych i ślizgowych pracujących w normalnych warunkach pracy, w zakresie temp. od -30 do 100 °C.

VENOL Synthetic Sport Active 10W-60 Czytaj wi??cej

VENOL Synthesis HC-EC Sport Active SM/CF 10W-60

W pełni syntetyczny olej silnikowy przeznaczony do ekstremalnych warunkach eksploatacji. Specjalna formulacja oleju zapewnia pełną ochronę silnika w warunkach wyczynowej jazdy sportowej. Olej poza sportami motorowymi może być zalecany dla kierowców nowoczesnych samochodów preferujących „ostrą” jazdę, dbających jednocześnie o maksymalna ochronę silnika.

VENOL SYNTHESIS Sport Active 10W-40 Czytaj wi??cej

VENOL SYNTHESIS HC-EC Sport Active SM/CF 10W-40

Specjalny olej silnikowy przeznaczony do ekstremalnych warunków eksploatacji. Gwarantuje zachowanie nieprzerwanego smarowania w najcięższych warunkach pracy, tj. niskich temperaturach (zimny start) oraz w wysokich temperaturach, przy rozgrzanym do maksimum silniku. Przeznaczony jest do smarowania maksymalnie obciążonych silników benzynowych i wysokoprężnych z turbodoładowaniem i katalizatorami.

VENOL Synthetic Economic V Active 5W-30 Czytaj wi??cej

VENOL Synthesis HC-EC Economic VV Active SM/SL/CF/EC 5W-30

Najnowszej generacji, olej silnikowy typu Long life gwarantuje optymalną pracę i pełną ochronę silnika w każdych warunkach eksploatacji. Olej ten został stworzony pod kątem spełnienia najnowszych wymagań silników montowanych w pojazdach typu Volkswagen: Audi, Seat Skoda, Volkswagen.

VENOL Synthetic Diesel Active 5W-40 Czytaj wi??cej

VENOL Synthesis hc-ec Diesel Active CG/ SM 5W-40

W pełni syntetyczny olej, przeznaczony do smarowania nowych silników spalinowych. Zalecany do wysoko obciążonych silników Diesla pracujących w samochodach osobowych, dostawczych i sportowo-terenowych.

VENOL SYNTHESIS Active 5W-40 Czytaj wi??cej

VENOL SYNTHESIS hc-ec Gold Active SM/CF 5W-40

W pełni syntetyczny, olej silnikowy spełniający wymagania znamienitych producentów pojazdów.

VENOL 0W30 Czytaj wi??cej

VENOL Synthesis HC-EC Silver Active SN/CG/EC 0W-30

Моторна олива призначена для змащення сучасних автомобільних двигунів, що працюють як на бензині, так і на дизпаливі.

VENOL Semisynthetic Diesel Active 10W-40 Czytaj wi??cej

VENOL Semisynthetic Diesel Active CG-4 10W-40

Przeznaczony do smarowania najnowocześniejszych silników wysokoprężnych z turbodoładowaniem oraz silników posiadających układ pompa-wtrysk.

VENOL Semisynthetic Active 10W-40 Czytaj wi??cej

VENOL Semisynthetic Active SM/SL/CF 10W-40

Półsyntetyczny olej silnikowy przeznaczony do stosowania w ekstremalnych warunkach eksploatacji. Unikalny skład surowcowy zapewnia doskonałe parametry oleju, redukuje ryzyko nadmiernego zużycia zaworów, zapewniając jednocześnie większą czystość silnika.

VENOL Formula Active 15W-40 Czytaj wi??cej

VENOL Formula Active SM/SL/CF 15W-40

Najnowocześniejszy, mineralny olej silnikowy stworzony w oparciu o specjalną kompozycje baz olejowych z zastosowaniem unikalnej technologii ACTIVE POWER. Przeznaczony do smarowania najnowocześniejszych silników benzynowych i wysokoprężnych z turbodoładowaniem oraz technologii pompa-wtrysk.

VENOL Diesel Formula Active 15W/40 Czytaj wi??cej

VENOL Diesel Formula Active CG-4/SH 15W-40

Najnowocześniejszy, mineralny olej silnikowy stworzony w oparciu o specjalną kompozycje baz olejowych z zastosowaniem unikalnej technologii ACTIVE POWER.

VENOL 4T Synthesis 10w50 Czytaj wi??cej

VENOL 4T Synthesis HC-EC Active SL 10W-50

W pełni syntetyczny olej silnikowy przeznaczony do stosowania w ekstremalnych warunkach eksploatacji.

VENOL 4T Synthesis Active 10W-40 Czytaj wi??cej

VENOL 4T Synthesis HC-EC Active SL 10W-40

W pełni syntetyczny olej silnikowy przeznaczony do stosowania w ekstremalnych warunkach eksploatacji.

VENOL 4T Semisynthetic 10w40 Czytaj wi??cej

VENOL 4T Semi Active SM/SL 10W-40

Najwyższej jakości olej półsyntetyczny olej silnikowy stworzony z zastosowaniem unikalnej technologii ACTIVE POWER przeznaczony do czterosuwowych silników motocykli oraz łodzi motorowych.

VENOL 2TC Synthesis Czytaj wi??cej

VENOL 2TC Synthetic hc-ec Active

Wysokiej jakości olej syntetyczny przeznaczony do stosowania w silnikach dwusuwowych z mieszankowym systemem smarowania oraz do wzmacnianych silników o pojemności skokowej cylindra od 20 do 500 cm3.

VENOL 2TC SEMi ACTIVE Czytaj wi??cej

VENOL 2TC SEMi ACTIVE TC

Wysokiej jakości olej półsyntetyczny przeznaczony do stosowania w silnikach dwusuwowych z mieszankowym systemem smarowania oraz wzmacnianych silników o pojemności skokowej cylindra od 20 do 500 cm3.